BIURO

Z nami stworzysz biuro o wyjątkowym stylu, a także podniesiesz efektywność pracy...

Szafy i kontenery

Produkowane przez nas szafy i kontenery są idealnym rozwiązaniem w dziedzinie archiwizacji dokumentów i organizacji biurowej. Oferujemy szafy z frontami szkrzydłowymi, przesuwnymi, żaluzjowymi. Produkujemy również regały i kontenery w dowolnej konfiguracji

Szafy Lockers

Systemy szaf lockers jest doskonałym pomysłem dla powierzchni typu openspace. Funkcja tego mebla pozwala na stworzenie miejsca przeznaczonego do przechowywania osobistych rzeczy pracowników. Dzięki etykietom na frontach, szafki mogą być przypisane do konkretnych osób, a odstęp między frontami pozwala na dostarczenie korespondencji z zewnątrz. Szafy typu lockers mogą być zamykane na klucz, szyfr lub elektronicznie wykorzystując kartę dostępu.

Zabudowy wnękowe

Zabudowa wnękowa może być idealnym wykorzystaniem zbędnej przestrzeni w biurze o wielu zastosowaniach np: garderoba, szafa aktowa, archiwum czy magazyn na drobne rzeczy.

Meble akustyczne

Jest to znakomite rozwiązanie dla przestrzeni typu call center czy openspace. Wykorzystując atestowane i dźwiękoszczelne materiały, tworzymy miejsca, w których można się w pełni skoncentrować na pracy lub zwyczajnie  zrelaksować.

Biurka z elektryczną regulacją wysokości

Wygoda i ergonomia miejsca to podstawowe czynniki wpływające na wydajność. Badania wskazują, że praca w jednej pozycji przez długi okres czasu wpływa ujemnie na produktywność  jak i mocno zagraża zdrowiu.. Biorąc to pod uwagę oferujemy biurka przy którym można pracować w kilku pozycjach.

Stoły mediaconference

Kreując ten produkt naszym celem jest w ułatwienie prowadzenia video konferencji w biurze. Doskonałe rozwiązanie do przedstawienia prezentacji multimedialnych, szkolenia pracowników oraz negocjacji z klientami i partnerami biznesowymi.

Lady recepcyjne

Recepcja jest najważniejszym elementem wyposażenia w biurze. Wizytówka firmy. To właśnie lada recepcyjna robi pierwsze wrażenie na kliencie. Tworzone przez nas recepcje na długo zapadają w pamięci interesanta.

Meble pracownicze i gabinetowe

Produkujemy biurka każdego formatu, od najprostszego stanowiska pracy po ekskluzywne biurka gabinetowe. Wykonujemy również biurka typu bench oraz stoły konferencyjne.

Aneksy kuchenne

Kuchnia jest niezbędnym elementem w każdym biurze Miejsce spotkań i posiłków całego personelu. W tym segmencie najważniejsza jest funkcjonalność, aby pracownicy mogli skutecznie zregenerować siły. Bardzo ważnym elementem jest również dbałość o środowisko w czym pomogą precyzyjne systemy segregacji odpadów oraz energooszczędne urządzenia AGD.

Dbając o jak największą jakość naszych produktów, stosujemy komponenty wyłącznie renomowanych producentów m.in.: Egger, Kronopol, Hettich, Rehau, Blum, Sevroll, GTV, Senator i wiele innych

Powrót